Zakrmovací pelety 2,5 mm

Akce Novinka Tip
od 45 Kč

Zvolte variantu

Granulky vlastní výroby o průměru 2,5 mm a různého složení.

Detailní informace

příchuť: Kukuřice, Průměr: 2,5 mm
53 Kč
příchuť: Kukuřice, pšenice, Průměr: 2,5 mm
53 Kč
příchuť: Kukuřice, pšenice, řepka, Průměr: 2,5 mm
53 Kč
příchuť: Kukuřice, pšenice, konopí, Průměr: 2,5 mm
75 Kč
příchuť: Mix pečiva, Průměr: 2,5 mm
45 Kč

Detailní popis produktu

Granulky vlastní výroby o průměru 2,5 mm a různého složení. Skladbu surovin je možné upravit podle přání zákazníka. Po styku s vodou se začnou granulky od povrchu pozvolna rozpadat. 

Doba rozpadu záleží na jejich průměru, složení a teplotě vody. Některé se rozpadají velmi rychle - do 5 minut, některé pomaleji do desítek minut. Ve vodě je pak hojná směs chutí a pachů, která ryby velmi rychle přitáhne na vaše místo.

Možnosti použití:  Granulky jsou vynikající především jako náplň do PVA punčoch nebo sáčků. Po rozpadu PVA na dně, zasypou granulky háček a různá doba rozpadu pak okolo nich vytváří po dlouhou dobu krmný zákal. Dají se použít i do rakety, nebo zavážecí loďky. Stejně tak jako přísada do krmných koulí a krmítkovek.

Skladování a spotřeba:  Granulky skladujte nejlépe v prodyšném obalu ( papírový, nebo tkaný pytel ), na suchém a chladnějším místě, bez přímého slunečního záření. Spotřebujete ideálně do 6 měsíců od nákupu, max do 10 měsíců, při správném skladování a teplotě do max. 18 °C.

Balení : 1,5 kg